İade işlemini nasıl yapabilirim?

Siparişinizin size ulaştığı günden itibaren 15 gün içerisinde ürün iadesi gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri "Özellikle Kombin Hâlinde satılan ürünlerimizin tamamını iade formunu eksiksiz doldurarak sürat kargo ile gönderebilirsiniz. Aksi takdirde eksik olan ürünlerinizin değişimi sağlanmayacaktır.

Sürat Kargo Cari Kodumuz : 1057000471 (Kargo'ya Bu kodu belirtmeniz işlemlerinizi dahada kolaylaştıracaktır.)
İade adresimiz: "İstiklal mh. Alemdağ cd. No:230/A Ümraniye / İstanbul".

İptal işlemini nasıl yapabilirim?

Eğer siparişiniz "Tedarik Aşamasında " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse iptal talebinizi "Whatsapp" üzerinden iletebilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için talebinizde iptal etme sebebinizi de belirtmenizi rica ediyoruz.

İade / İptal ettiğim ürünün geri ödemesi ne zaman yapılacak?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra iade ettiğiniz ürünün bedeli değerinde hesabınıza para puan tanımlanır. Hesabınıza tanımlanan parapuanı başka ürün veya ürünlerin siparişinde değerlendirebilirsiniz. Değişim için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Burayı Tıklayınız...

İademi hangi adrese göndereceğim?

İade adresimiz: "İstiklal mh. Alemdağ cd. No:230/A Ümraniye / İstanbul".

İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

Satılan ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olması halinde değişim işlemi yapılmaktadır. Ürünü tarafımıza göndermeniz yeterlidir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri sürat kargo aracılığıyla karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. (Kargo ücreti gönderim aşamasında alınmamaktadır)
Ürün firmaya ulaştığında iade işlemleriniz başlatılır.

NOT: Kapıda ödeme işlemlerinde ücret iadesi yapılmamaktadır sadece değişim talebinde bulunabilirsiniz,Kredi kartı ile online yapılan işlemlerde ücret iadesi yapılmaktadır.